Şirket Profili

1997 yılından bu yana tekstil, ayakkabı ve deri sektörlerine makine, yedek parça ve otomatlar temin eden ve sektörün öncü markalarının Türkiye temsilciliği ve yetkili satıcılığını yapan NEHİR ENDÜSTRİYEL MAKİNA VE YEDEK PARÇA İTH. İHRC. SAN. TİC. LTD.ŞTİ. 2018 yılında GOLDEN GOOSE TEKSTİL ismiyle kurduğu yan şirketiyle Kaztüyü ve Elyaf ithalatına ve satışına da başlamıştır.


Aynı yıl sektörün en tecrübeli firmalarından HARMONY TEKSTİL ile ortaklık kurarak Kaztüyü ve Elyaf Mont dolum işine de girmiştir.


2020 yılında ise bu şirketleri TÜYTEKS TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. çatısı altında birleştirerek, Konfeksiyon için hammadde ithalat ve satışından, modelhane, şişme mont ray dikişi ve dolumuna kadar iş konusunun hemen her alanında hizmet vermeye başlamıştır.


TÜYTEKS, mont üretiminde entegre bir sistem kurmak için yatırımlarına devam etmektedir.


Ayrıca, Ev Tekstili sektöründe de HARMONY TEKSTİL olarak yıllar içinde yastık, yorgan, uyku pedi ve aksesuarları ile uyku ürünleri üretimi konusunda kendini geliştiren firma bundan sonra, uluslararası üretim kalitesine sahip tesislerinde; çok çeşitli yastık, yorgan, alez ve uyku pedi üretimine TÜYTEKS HOME adı altında devam edecektir.


Her şeyden önce işini en iyi şekilde, standartlara uygun ve zamanında yapma düsturunda birleşen bütün çalışma arkadaşlarımızla; teknolojiyi yakından takip eden genç yöneticilerimizle, kaliteli hizmeti iş ortaklarımıza daha uzun yıllar sunma azminde ve kararlığındayız.Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Arayabilirsiniz. 0 (216) 572 20 06